AriannaBunnyB
AriannaBunnyB AriannaBunnyB
  • 04-04-2018
  • Mathematics
contestada

Help with 44 please and show work

Help with 44 please and show work class=

Respuesta :

Аноним Аноним
  • 04-04-2018
The total cost for tomatoes is $32; 8 * 4 =32. The amount of onions is 3 pounds; 6 / 2 =3. Unit rate for peppers is $3 for 1; 15 / 5 = 3.
Answer Link

Otras preguntas

How many seconds in 2.6 days
The distance between the jones house and the smith house is 96 feet.How many yards is that?
A particle is moving along the x-axis so that its position at any time t is greater than and equal to 0 is given by x(t)=2te^-t?A) Find v(t). B) Find a(t).C) At
What does an acid+base make
Is 26 a perfect square?
Water Cycle: As ___________ cools, it changes back to liquid form. Drops come together to form ________.
How would I find the slope intercept form of x+y+3=0?
How do you divide. Please help I can't remember.
Air Mass is a large body of air that has the same ____________ and ___________ throughout.
Solve equation using square root property X2-8X+16=1