veneciaconton3974 veneciaconton3974
  • 02-11-2017
  • Mathematics
contestada

A bakery offers a sale price of $2.55 for 4 muffins. What is the price per dozen? The price per dozen muffins is $ .

Respuesta :

josiahgordo09j
josiahgordo09j josiahgordo09j
  • 02-11-2017
The price per dozen muffins is $7.65.
Answer Link

Otras preguntas

Why does Louis XIV want to expand France's border?
how do day and nightat uranus's equator change asthe uranus revolves around the sun?
Which of the allies suffered the greatest losses on D-Day
What are abiotic factors of the enviroment lynx
Why were people from Africa brought to Georgia?
How many miles can you get on one tank of gas if your tank holds 18 gallons and you get 22 miles per gallon?
If ab = 10 and a2 + b2 = 30, what is the value of (a + b)^2?
Can someone please help me ?
least number that has 2, 3, 4, as factors
What are abiotic factors of the enviroment lynx