cupcakegirl12345
cupcakegirl12345 cupcakegirl12345
  • 04-03-2017
  • Mathematics
contestada

Unit cost $6 for 10 pens

Respuesta :

KermitTheRebelFrog
KermitTheRebelFrog KermitTheRebelFrog
  • 04-03-2017
10 pens are six dollars.
Answer Link
Аноним Аноним
  • 04-03-2017
The answer is .60
or 60 cents.

$6 divided by 10 = .60 or 60 cents
Answer Link

Otras preguntas

Anyone because the book is not helping for poop.
The most likely threat to Emma in the future is her. A) wanting to always have her own way. B) friendship with Miss Taylor C) affection for her father D) enjo
Anyone know the answer please
A paper company produces 2,730 notebooks in 3 days. How many notebooks can it produce in 11 days? A. 2,533 B. 9,957 C. 2,002 D. 10,010
Which solution is a buffer? which solution is a buffer? a solution that is 0.200 m in h2so4 and 0.200 m in na2so4 a solution that is 0.200 m in h3po4 and 0.200
Which expression is equivalent to 24+32
I need help with my living environment questions!!!
Given the function f(x)= x2-81/x2-11x+18 on your graphing calculator, what is the most appropriate viewing window to see the graph? a Xmin: –10, Xmax: 10 Ymin:
Why are American tourists sometimes referred to as “ ugly Americans”?
Kaylee obtains a loan with simple interest to buy a car that costs $8,500. If Kaylee pays $1,020 in interest during the four year term of the loan, what was the