kwilliams122990 kwilliams122990
  • 01-03-2022
  • Mathematics
contestada

I need HELPPPPP pleaseeeee

I need HELPPPPP pleaseeeee class=

Respuesta :

kaitsides3
kaitsides3 kaitsides3
  • 01-03-2022

Answer:

$84 per person because if multiply 84 by 4 its 168

Answer Link
hutchhutchann
hutchhutchann hutchhutchann
  • 01-03-2022

84 per person

Step-by-step explanation:

84+84=168

168+84=252

252+84=336

Answer Link

Otras preguntas

What was the land that George Calvert asked Charles I used for?1) farming 2) the land was used to build ports for ships 3)a refuge for people of the Catholic fa
What cellular process takes place in the ribosomes that are bound to the endoplasmic reticulum
y = 2x + 1 on a graph
Read the following passage taken from reports that Cortés wrote to Spanish King Charles V: This noble city contains many fine and magnificent houses; which may
If no additional materials were added to the culture dish, after day 14, predict what would happen to the paramecium population.
Vultures and Hyenas are herbivores carnivores omnivores scavengers
what equation is used to represent "three minus the difference of a number and one equals one-half of the difference of three times the same number and four"
In which case did the court ruled that indigent defendants charged with felonies were guaranteed the right to an attorney at trial?
World war 2 events occurred in order
Draw the product that is formed when the compound shown below is treated with an excess of hydrogen gas and a platinum catalyst. hexene