ec069 ec069
  • 16-02-2022
  • Mathematics
contestada

4 nail polishes for $8.50 as a rate

Respuesta :

1234sarah1234
1234sarah1234 1234sarah1234
  • 16-02-2022

Answer:

Come one! Who actually knows this l bozo

Step-by-step explanation:

Answer Link
romnods384 romnods384
  • 16-02-2022
8.50/4=2.13 per unit
Answer Link

Otras preguntas

What is adolescent chastity?​
find the value of x? please help​
Please help if you are correct you get brainlyest ​
There are many processes which creates a metamorphic rock. Which one is the only one that is required in that process?a. Differential stressb. Confining pressur
Please answer this question now
an effect of not being chaste​
help please precalc will give brainliest
Calculate the surface area of this composite shape.
The dosage for a certain drug calls for 20mg per kg per day and is divided into two doses(1every 12 hours) if a person weighs 197 pounds how much of the drug sh
The votes for president in a club election were: Smith: 24 Munoz: 32 Park: 20 Find the following ratios and write in simplest form. Votes for Munoz to Smith : V