shaneballaba03 shaneballaba03
  • 02-11-2021
  • Mathematics
contestada

How much will you spend if you want to have 6 cheese burgers with vegies and 3 regular cups of milktea?

WHO HAS EXPLANATION THERE I WILL MAKE YOU THE BRAINLIEST

Respuesta :

armanarnav
armanarnav armanarnav
  • 02-11-2021

Answer:

Hope That Helped Mark Me as Brainlieist

Step-by-step explanation:

If the price for each of them is $1 then the total will be$9

Answer Link

Otras preguntas

Click to review the online content. Then answer the question(s) below, using complete sentences. Scroll down to view additional questions. " Figurative language
Find the inverse of the following function.
What is the solution to the equation 1/2x + 3 = 2/3x + 1
An aerial camera is suspended from a blimp and positioned at D. The camera needs to cover 125 meters of ground distance. If the camera hangs 10 meters below the
who invented the telescope
The picture represents the excretory system. Which is represented by the X? nephron ureter bladder urethra
What are the three types of body membranes?
The equation of a line is -6x - 2y = -18. What is the x-intercept & y-intercept of the line?
This book I must have for my report. What is the simple subject? report book my I
Simplify square root of 300x8/ 27x12