mpavlov2360 mpavlov2360
  • 03-07-2021
  • Mathematics
contestada

You bought 4 boxes of facial tissue for $3.79. which is the better buy than the one you made?

Respuesta :

alejandrorochaschiaf alejandrorochaschiaf
  • 03-07-2021
I don’t get it please specify with more details
Answer Link

Otras preguntas

51. Newborn babies: For the data in Exercise 47, estimate the number of newborns whose weight was a. less than 4105 grams b. greater than 1492 grams c. between
h is proportional to r. When: 4, h = 16 Find the value of h when r = 12
Mass of 2kg potatoes on moon​
comparative rational thinking is the equation true or false 97 + 33 = 88 + 24
Can somebody help me with that? Thank:)
notes of multiplying decimals
If x = 6 and y = 3, find the value of x + 2y.​
Somebody help with this Math problem!!!
Need help plsss give you brainliest plssss help me it’s rounding money cents, dime and dollar
Is there anyone to have some talk​