Seudónimo Seudónimo
  • 02-12-2016
  • Mathematics
contestada

An apple pie filling cost $1.59. For each filling there is 21 ounces, how much will someone pay for one ounce of filling?

Respuesta :

Slimeaid1470
Slimeaid1470 Slimeaid1470
  • 02-12-2016
0.0757142857142857 I wasnt sure if you wanted me to round to a percific place
Answer Link

Otras preguntas

Simplify 6 - (-2) - 3(-5). -11 -7 19 23
How to measure Population Density?
what is 4.45 repeating as a fraction. these are the choices: A.4 227/500 B. 4 9/20 C. 4 5/11 D. 4 9/2
needles made from animals bones are fossils or artifacts
Dave has 15$ to spend on an 8$ books and two birthday cards (c) for his friends . how much can he spend on each card if he busys the same card for each other ?
Tina lost 3 pounds on the first week of her diet. She gained a pound on the second week, and then lost 2 pounds a week during every week afterwards. She has bee
is ammonia a homogeneous mixture?
Which of the following statements about the spread of Christianity is false?
Increased world competition is one way that farming in the United States changed in the late 1800s. True or False?
What is 4r^-3 times 2r^2