Seudónimo Seudónimo
  • 02-12-2016
  • Mathematics
contestada

If Jack paid $1.99 for extracts and each extract has 2 ounces, how much did jack paid for 1 ounce?

Respuesta :

Аноним Аноним
  • 02-12-2016
do $1.99 divided by 2
Answer Link
Аноним Аноним
  • 02-12-2016
You need to know how many extracts, don't you?
Answer Link

Otras preguntas

She saw my father on the way. (change this into yes no question)​
DHIDNDIDDNDISNSOS snidnddindjiddjjdjdjjjjñhdkndidd​
determine the solution that satisfies both of these equations.
Whats the answer i never understand Philippines language in history. Pls help Just answer 5-10 please...
Which of the following will help kick start a project? - smart kit - best practices - code snippets - none of the above
someone answer this for me please xoxo
How many glasses of lemonade are made with 4 lemons? How many glasses of lemonade are made per lemon? Click or tap the correct number from each drop-down menu
"sex limited genes are:"
What percent of 253 is 81
5. A map scale is 1: 1,000,000. If the distance between the two cities on a map is 3.5cm, then find the actual distance between the cities in kilometers.​