alondra30 alondra30
  • 01-12-2016
  • Mathematics
contestada

four students spent $12 on school lunch at this rate find the amount 10 students would spend on the same school lunch

Respuesta :

cutiekitten43
cutiekitten43 cutiekitten43
  • 01-12-2016
$2.00 if you take away you will get $2.00
Answer Link
MadisonK101
MadisonK101 MadisonK101
  • 01-12-2016
So add up 12 10 times and then u can find ur awnser
Answer Link

Otras preguntas

what is the value of x
Organisms pass on their genetic information to their offsprings throughSexual or asexual reproduction
Containers for contaminated sharps must have certain features. What are these?
on the morning of an important game, gail woke up at 4:25. she wanted to wake up 2 hours 35 minutes later. what time did gail want to wake up?
A merchant has coffee worth $60 a pound that she wishes to mix with 50 pounds of coffee worth $90 a pound to get a mixture that is worth $70 a pound. how many p
Atomic mass of hydrogen
Can Somebody Solve This Equation ?
Need some help :) : 10 × ( 150 - 3 ) = ( 10 × 150 ) - ( n × 3 ) = 1500 - n = ? It would be Nice if you could help me! ❤
Help needed. 4th grade math
What expression is equivalent to 486-9+6+3^*2