isaac4360 isaac4360
  • 03-04-2021
  • Mathematics
contestada

Please help!!!!! I’ll mark you as brainliest!!!!

Please help Ill mark you as brainliest class=

Respuesta :

aidanbaldobino
aidanbaldobino aidanbaldobino
  • 03-04-2021

Answer:

B

Step-by-step explanation:

To solve this problem you need to add up all the expenses after this you divide by 12 to figure out how much they will all cost per month

Answer Link

Otras preguntas

Which of the following proposals was NOT a part of the Declaration of Rights and Sentiments at Seneca Falls? A. lowering the voting age to 18 B. universal suffr
Now let’s look at an example in a plant cell from a leaf.
At the Constitutional Convention, the ''Great Compromise'' helped settle a major dispute. What was the major dispute about?
Which statement is true if the mass of object A is twice that of object B?
You are ordering a sub for lunch. A basic sub (cheese and one meat) costs $5 and each additional topping costs $0.45. If you have $7.25 to spend on your sub, ho
Identify the type of plate boundary at which each of the following occurs: a.) mountain buildingb.) subductionc.) creation of new ocean floord.) island arc​
PLZZZZZ HELP!!!!!!!!
Which cultural advancement improved hunting? fire atlat pottery grooved axe
short story part 2 11.What is the Montresor family motto? a. Nobody can hurt me b. Nobody knows the trouble I’ve seen c. Nobody attacks me with impunity d. Nobo
Thomas needs to buy a bag of rice at the grocery store. Which bag of rice has the smallest unit price? Group of answer choices 100-ounce bag that costs $3.00 80