144003086 144003086
  • 04-03-2021
  • Mathematics
contestada

How could you use the graph to figure how muchi t would cost for 11 pounds ?

Respuesta :

Bubba114
Bubba114 Bubba114
  • 04-03-2021

Answer:

where is the graph

Step-by-step explanation:

I need the graph to do the problem

Answer Link

Otras preguntas

The atoms in non metals tend to _____ electrons. Is it gain?
If you need only 1 cup of milk, what is your best choice at the grocery store a quart container, a pint container, or a 1/2 gallon container?
the measure of two complimentary angles is in the ratio 1:9. what are the degree measures of the two angles
A heater with an effective resistance of 4.8 ohms is connected to 240.0 volts if it operated approximately 25% of the time and electricity costs $0.10 per kWh w
When you read a diary entry from fifty years ago, you will receive the story from what point of view? a: several people’s point of view b: one person’s point of
3 classmates share 2 granola bars equally. How much does each classmate get?
One of the important questions Jerome needs answered about his potential career is whether he will be working outdoors, because he does not want to spend all of
Today, there are between _____ languages spoken on Earth.
is 3/4 less than or greater than 8/12
I'm havingn trouble in math. What's 3/4 - 2/5 in fraction form?