Marissa6345
Marissa6345 Marissa6345
  • 03-02-2021
  • Mathematics
contestada

If a total amount is $1.69 and 24 cookies were made, how much will per cookie cost?

Respuesta :

Аноним Аноним
  • 03-02-2021

Answer:

40.56

Step-by-step explanation:

Answer Link
JustCayla
JustCayla JustCayla
  • 03-02-2021

Answer: about 7 cents

Step-by-step explanation:

1.69/24=0.07..

Answer Link

Otras preguntas

You are driving in the right lane of an expressway and are approaching a ramp where traffic is entering the expressway. You should
What are the vertices of the following graph?
what was 1 reasult of labor saveing devices such as washing machine and vaccum cleaners
is there another answer for the problem 0.51÷0.3 ??? please help!!​
In 4th paragraph, why might equiano have included a description of the flogging of a white man? Cite your evidence from the text to support your response
Solve the Inverse Function
Simplify 6 - 4[x + 1 - (y + 3)] + 5y. -4 + 2x + 3y 8 + 2x + 3y 14 - 4x + 9y 22 - 4x + 9y
What are the reasons for the political changes in Kathmandu Valley according to the Medieval Age?
What is some qualitative and quantitative that prove the law of superposition? please i have no idea
Bertrand Russell Rembrandt is an example of what type of noun?