Seudónimo Seudónimo
  • 03-02-2021
  • Mathematics
contestada

Please help I need it..

Please help I need it class=

Respuesta :

rosygupt26
rosygupt26 rosygupt26
  • 03-02-2021

Answer:

A.

Step-by-step explanation:

To find out how much 1 lunch costs, divide 33.75/15. You get 2.25. The first graph has the only answer that says one lunch is around 2.25.

Hope it helps!

Answer Link

Otras preguntas

how did Mark Twain's childhood influence his writing as an adult?
When the president of the united states is giving the state of the union address, he is engaging in __________ communication?
A survey of 600 randomly selected employees in Company X found that 150 of them completed web analytics training. If there were 980 employees in the company, wh
can some one give me step by step solution
Intensive supervision probation (isp) involves ______________. a. random drug and alcohol testing b. only b and c c. all of the above d. frequent contact betwee
Give two geographic reasons why cities grew up on rivers??
Realities of getting involved in politics could be _________. SELECT ALL THAT APPLY. getting criticized for your stance meeting unscrupulous people learnin
please help i will mark brainliest
13) PLEASE HELP WITH QUESTION. MARKING BRAINLIEST + POINTS.
Set up a home page in an electronic social networking Web site for a Native American chief. Be sure to include information regarding his attitudes, his beliefs