bonvfbcc bonvfbcc
  • 04-01-2021
  • Mathematics
contestada

HELP PLZ.
will give brainliest

HELP PLZ will give brainliest class=

Respuesta :

Аноним Аноним
  • 04-01-2021

Answer:

D

Step-by-step explanation:

Answer Link

Otras preguntas

Marco paid $22.62 for 7.8 gallons of gas. What is the price of 1 gallon of gas
The coordinates of point D are (7, 4) and the coordinates of point E are (1, −3) . What is the slope of the line that is perpendicular to DE¯¯¯¯¯? Enter your
What was the main goal of the settlement house movement?
"your president may easily become a kind. your Senate so imperfectly constructed that your dearest rights may become sacrificed by what might be a small minorit
Which answer describes the transformation of f(x)=log2(x−5)−2 from the parent function g(x)=log2x ? A) It is the graph of g(x) shifted 5 units left an
how are circulating air motions different in stable and unstable air?
what are the current issues surrounding the immigration policy?
WILL GIVE BRAINLIST 40 POINTS! :)
A dining set is priced at $785. If the sales tax is 7 percent, what is the cost to purchase the dining set? Round to the nearest cent if necessary. $54.95 $792.
Carolina planters mostly associated with: plz HeLP!! brainliest will be given A. Field slaves. B. House slaves. C. other planters. D. white overseers.