003775 003775
  • 01-12-2020
  • Mathematics
contestada

The cafeteria uses 10 gallons of milk in 3 days.

You can use that information to answer different questions

Respuesta :

amyiahdumel
amyiahdumel amyiahdumel
  • 11-02-2021

Answer:

What are the answers choices

Step-by-step explanation:

Answer Link

Otras preguntas

A 3-gallon jug of water costs $19.68. What is the price per pint?
3 - 4x = 15 Dear god help
9) Morgan has an investment worth $130,000 dollars after 20 years. If his original investment was for $50,000 what must the interest rate have been?
why are the theoretical density values of brass, bronze, and steel reported as a range of densities? how can you categorize these substances?
why are the theoretical density values of brass, bronze, and steel reported as a range of densities? how can you categorize these substances?
how did colonists react to Intolerable Acts of 1774?(own words)​
On a coordinate plane, a line goes from point (negative 3, negative 2) to (2, 4). The distance between the two points pictured is d = Use the distance formula
Round 62,686 to nearest hundredth
please revise this. I think ive been doing it wrong I just need to see if im doing it right. Whenever I’m getting reading to eat my cat is always at my feet at
WHAT IS THE DEFINITION OF A TARGET HEART RATE?