nabiledawy7
nabiledawy7 nabiledawy7
  • 03-11-2020
  • Mathematics
contestada

helpgg
bggfggggggggggggggg

helpgg bggfggggggggggggggg class=

Respuesta :

frankieferguson06
frankieferguson06 frankieferguson06
  • 03-11-2020

Answer:

I am pretty sure it is -$00.14

Step-by-step explanation:

If you do the math that I think I did correctly you would get 14. Since the bagel cost 39 cents less that is what you would be taking from. The orange juice costs 25 cents more so what I think you would do is 39-25.

Answer Link

Otras preguntas

i need a diagram for how a scrap heap magnet works
You can divide any parallelogram into two matching triangles. How is this useful?i need to know this answer right now please
Explain why shorelines are always changing
A rectangle whose perimeter is 80 m has an area of 384 m^2. Find the dimensions of the rectangle.
Which term describes the example below? A child with a widow’s peak has a mother who is homozygous dominant for a widow’s peak and a father who is homozygous do
Sacha has 4 quarters in her pocket.she has 6 timés as many quarters in her piggy Bank. Draw a picture to show thenumber of quarters sacha has in her piggy Bank.
What is x+y+4x-3x+2y+ 3y
Which of the following is a requirement for membership in either the Democratic or Republican Party? A. pass a test on the party philosophy B. pay a cert
Explain why shorelines are always changing
a bottle contains 12 red marbles and 8 blue marbles. A marble is chosen at random and not replaced. Then a second marble is chosen at random. Determine the prob