liam834 liam834
  • 03-11-2020
  • Mathematics
contestada

WILL GIVE BRAINLIEST

WILL GIVE BRAINLIEST class=

Respuesta :

Pandagirl3608
Pandagirl3608 Pandagirl3608
  • 03-11-2020

Answer:

-g/-8

Step-by-step explanation:

I just simplified them all

Answer Link

Otras preguntas

A. Rice costs $1.33 per kilogram. How much will 1.3 kg of rice cost? B. Milk costs $.71 per liter. How many liters can you buy with $3.00 C. How are part (a) a
How to solve mufti step equations 6a+5a=-11
Antonio sold a hat for $18. His wholesale cost was $8. What was the percent markup?
what is the 7.5x10 exponent 5 of scientific notation
How would you describe the human features of a place?
What is the function of the bumpy pads on a Tasmanian devil paws
The cost for n students to attend a workshop is 7n+12 dollars. What is the cost,in dollars for  students to attend?
How did geography influence the way the Incas ruled the empire?
5.815 + 6.021 as a mixed number
Tim solved a system of linear equations. He found that an infinite number of points satisfied the system. What do you know for certain is true about the two lin