chaseity23 chaseity23
  • 01-05-2020
  • Mathematics
contestada

Please anybody help me ASAP

Please anybody help me ASAP class=

Respuesta :

iamascammer890 iamascammer890
  • 01-05-2020

Answer:

4 cents

Step-by-step explanation:divide 2 dy 5 to get the unit price hope this helps god bless

Answer Link

Otras preguntas

What was the reason for the financial crisis 2008?
Find both unit rates. 4543.08 km in 52.4 h
What is the sqaure root of 121?
What is 4 to the 3rd power
By law, all tax laws must originate with the a. House of Representatives. b. Senate. c. IRS. d. President.
Solomon has read 1/3 of his book. He finish the book by reading the same amount each night for 5 nights.
Echo sounding is useful for: a. depth profiles b. determination of sediment thickness c. penetrating sediment to find rock d. mapping subsurface currents
randy's circular garden has a radius of 1.5 feet. he wants to enclose the garden with edging that costs $0.75 per foot. about how much will the edging cost?
what is the inverse of f if f(x)= cbrt(x-4)???
Write a number in the blank that will make the number sentence true 3x blank greater than or equal to one or less than