jabariansims1233 jabariansims1233
  • 03-04-2020
  • Biology
contestada

please helppppppppppppppppppp

please helppppppppppppppppppp class=

Respuesta :

alipa
alipa alipa
  • 03-04-2020

Answer:

10 is the neucleus

Explanation:

search it up and its gonna show you the answers

Answer Link

Otras preguntas

A 3-gallon jug of water costs $19.68. What is the price per cup?
the length of each side of a square is 3 in. more than the length of each side of a similar square. The sum of the areas of the squares is 425in^2. Find the len
Which detail best supports the idea that mrs Lennox is a silly self centered woman
Which is the better buy? A. 12-quart container of disinfectant for $44.04 B. 2-gallon container of disinfectant for $23.04
What role did propaganda play in Mussolini's rule? Give examples.
Please help me with this
Law vs theory vs hypothesis
What is latent heat?
Janet can do a job in 3 hours while Garry can do the same job in 2 hours. If Janet works for an hour before Garry began helping her, how long will it take them
Si yo (1) (vivir) en Uruguay, me gustaría vivir en Montevideo. No he conocido a nadie que (2) (estar) allí antes. Mi amigo Daniel me recomendó el año pasado que