igotswag4u2
igotswag4u2 igotswag4u2
  • 02-10-2018
  • Mathematics
contestada

Please help!!!! Culinary Arts Math

Please help Culinary Arts Math class=

Respuesta :

sydneyb0823
sydneyb0823 sydneyb0823
  • 02-10-2018

Tuna Fish: $1.92 - Sweet Relish: $0.48 - Mayo: $0.31 - Salt: $0.03 - Eggs: $0.12 - Celery, Diced: $0.13 - Onion, Diced: $0.06 - Pineapple tidbits: $0.29---- Total Cost: $3.34------ Selling Price: $4.18

Hope this helped!

Answer Link

Otras preguntas

Which structures group together to form tissues?
Elevation can be described as elevation, relief, and landforms O True O False ??
The Protestant Reformation in Europe was caused, in part, by which factor? A. The Catholic Church's practice of selling forgiveness for sins B. Revolutionary te
i need so much help !!!!!!!!!!! !!
7. How did the Iraq War lead to ISIS? Explain your answer.
Michael earns $173.60 for 14 hours. Elena's hourly rate is $0.80 more per hour than Michael's. How much money will Elena earn for working 17 hours?
2(x + 1) = -2 Dont understand how to do this?
Given the sequence: 5, 9, 13, 17... What would the 20th term be? What about the 1000th term?
Helppp with all please
Which is an example of an analogous structure? A horses and cows having four legs B whales and sharks having dorsal fins C chickens and ducks laying eggs D frog